1708 #, No. 1 bina, Şerit 2742, Pudong Caddesi Yolu, Pudong, Şangay
Ana sayfa

Higee Machinery (Shanghai) Co.,Ltd

iyi kalite İçecek dolum makinası satış için
iyi kalite İçecek dolum makinası satış için
Bu şirketle 3 yıldan beri işbirliği yaptım, müşterilerimle popüler olan ve onların hizmetlerine güvenen ürünlerinden hoşlanıyorum.

—— David

Ürünlerinizi aldım, hepsi iyi. İrtibatta olalım!

—— William

Ben sohbet şimdi

Higee Machinery (Shanghai) Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Higee Machinery (Shanghai) Co.,Ltd Higee Machinery (Shanghai) Co.,Ltd Higee Machinery (Shanghai) Co.,Ltd Higee Machinery (Shanghai) Co.,Ltd Higee Machinery (Shanghai) Co.,Ltd Higee Machinery (Shanghai) Co.,Ltd
Auatomatic liquid filling machine workshop Shrink sleeve labeling machine workshop Labeling machine workshop

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : HIGEE
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 80% - 90%
[Hakkımızda]

HIGEE MACHINERY (SHANGHAI) CO, Şanghay'da, Çin'in önde gelen şehri olan Çin ekonomik, finansal, ticaret ve nakliye merkezidir. Sadece makinemizin yüksek kalitesinden gurur duymadığımız gibi mükemmel müşteri hizmetlerimizden de gurur duyuyoruz. Tek duraklı verimli bir satın alma hizmeti sunmak için, HIGEE, etiketleme makinesi imalatçısından başlayarak dolum makinesinden, kapak makinesinden ve alüminyum folyo sızdırmazlık makinesinden, parti numarası baskı makinesinden ve paketleme makinesinden birkaç fabrikayı da yatırım yaptı ve paylaştı. Dolum makinesi, su, içecek, meyve suyu, yağ, bira, süt vb. Gibi her türlü sıvıya dahildir. Şimdi HIGEE, karton yapım makinesi, şarap kapsülü makine vb. geliştirme mühendisleri müşterinin çeşitli gereksinimlerine göre özelleştirilmiş makineler için profesyonel tek durak çözüm üretebilir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için uygun ambalajlama özümümüzü verin, birinci sınıf hizmetimizle olan misyonumuzda. Şirketiniz küçük bir start-up işi mı yoksa bir şirket mi yoksa tek bir makine mi yoksa komple sıvı doldurma ve paketleme hattı mı arıyorsunuz.

İngilizce, Fransızca ve İspanyolca pazarlar için yetkili satış ekibimiz var. Kaliteli hizmetimiz, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerin oybirliği ile tanınmasını ve övgüünü kazandı. Beraber çalışıyoruz ve birlikte büyüyoruz.

HIGEE ile iletişim kurmaya hoş geldiniz, güvenilir ortağınız olacağız ve HIGEE KALİTE ile en iyimize hizmet edeceğiz.

İletişim bilgileri
Higee Machinery (Shanghai) Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Lotus

Tel: 86-21-20235868

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)